Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë

Mos i humb

Ditën e nesërme do të mbahet mbledhja e përbashket e qeverise së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës. Lajmi është konfirmuar nga kryeministri Edi Rama ku përmes një njoftimi në facebook, shkruan se mbledhja do të mbahet në Elbasan.

Në mbledhjen e përbashkët do nënshkruhet marrëveshja mes Shqipërisë dhe Kosovës që ka të bëjë me lejet e qëndrimit të shtetasve të 2 vendeve.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit