“O plehrë, ti do varur me kokë poshtë”, komentuesit shpërthejnë kundër vrasësit në Bathore

Mos i humb

Zhvillimi i rrjetit 6G tashmë ka filluar, kurse ne nuk e kemi ende rrjetin 5G

iPhone i ri që mbështet rrjetin 5G u prezantua disa ditë më parë, por CEO i AT&T beson se Apple nuk duhet...

Apple po zhvillon motorin e vet të kërkimit për të konkurruar me Google

Kërkimi i ri është tashmë i disponueshëm nën iOS 14, megjithëse vetëm në një masë të kufizuar. Prej kohësh...

Si duket bota përmes syve të kafshëve të ndryshme

A keni menduar ndonjëherë se si dukeni në sytë e qenit tuaj? Apo edhe si e sheh botën një bletë? Vizioni i...

Fier, arrestohet pas 12 vitesh 47 vjeçari i dënuar për shfrytëzim prostitucioni

Policia e Fierit kap dhe ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale “Shfrytëzim prostitucioni”, i dënuar me 4 vjet...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Bathore, ku shtetasi Agron Tanushi vrau ish-kunatën Jetmira Hasani.

Tanushi ka ekzekutuar me armë zjarri Jetmira Hasanin, brenda në banesë.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për motive pronësie, ndërsa bëhet me dije se ish kunata po bënte gati plaçkat që të ikë nga banesa.

Autori Agron Tanushi ka ikur menjëherë pas ngjarjes dhe është shpallur në kërkim nga policia.

Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë që ka tronditur opinionin publik,  kanë reaguar qytetarë të ndryshëm.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri

Në rrjetin social “Facebook”, në adresën e vrasësit, kanë komentuar shumë persona, që shprehen se ngjarja ishte makabre.

“O plehrë, ti do varur me kokë përpjetë. Ishalla vdes në burg o kafshë, o copë m…Të uroj me gjithë shpirt vdekje të dhimbshme”, shkruan një komentuese.

“O qen bir qeni ti duhesh rrjepur i gjallë!! Mos gëzofsh asgjë në këtë jetë e as në tjetrën!! I lënc shkretë gruan dhe fëmijët sic i le!!! Kriminel i pështirë!!!”, komenton një tjetër grua.

“Racë kriminelësh!! Kriminelë që vrisni femrat e familjes!! Pthu!!!”, thuhet në tjetër koment.

“E frikshme si justifikoni vrasjen me shprehjen s’dini asgjë! Përzëre nga shtëpia, ndaje nga vëllai, bëj çfarë të duash, po pse e vret? Ça fitove tani? Le një fëmijë të vogël rrugëve që ai të rritet vetëm se babai i tij vrau kunatën, në vend se ta përzinte nga shtëpia”, shton komentuesi.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Facebook akuzohet se “po i vëzhgon” përdoruesit e Instagram-it përmes kamerave

Facebook Inc. përsëri po paditet për gjoja spiunim në përdoruesit e Instagram, këtë herë përmes përdorimit të paautorizuar të kamerave të tyre...

Mbi 1,78 milion të infektuar me COVID-19 në mbarë Afrikën

Numri i të infektuarve me koronavirusin e ri (COVID-19) në kontinentin e Afrikës ka shkuar në mbi 1 milion e 784 mijë.

SHBA shet 1,1 milion fuçi naftë iraniane pas konfiskimit

Departamenti i Drejtësisë i SHBA-së njoftoi se Washingtoni shiti rreth 1,1 milion fuçi naftë iraniane nga katër anije që drejtoheshin për në...

OSBE: Armenia dhe Azerbajxhani dakordohen të mos shënjestrojnë civilët

Armenia dhe Azerbajxhani ranë dakord të premten në Gjenevë të mos shënjestrojnë civilët në konfliktin në Malësinë e Karabakut, sipas grupit të...

Ribashkimi romantik i çiftit të 90-vjeçarëve pas 8 muajsh të ndarë prej Covid-19

Një çift 90-vjeçarësh, të cilët kanë qëndruar larg njëri-tjetrit që prej muajit Shkurt u ritakuan në një mbrëmje romantike për të festuar...