Përmbyset makina e funeralit në Greqi, 2 të plagosur

Mos i humb

Një aksident automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm në  periferi të Selanikut.

Një makinë funerali ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Për fat të mirë shoferi dhe pasagjeri kanë marrë plagë të lehta.


Aksidenti ka ndodhur në autostradën Selanik-Neos Petritsi

Mediet lokale theksojnë se automjeti i funeraleve nuk po transportonte asnjë trup të vdekur.

Ndërkohë shkaqet e aksidentit automobilistik nuk janë zbardhur ende.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit