Qeni bëhet viral në internet, te reagimi i tij në ditën e parë të punës gjejnë veten të gjithë

Mos i humb

Një qen u bë viral në rrjet, pasi reagimi i tij në ditën e parë në punës ka qenë i mrekullueshëm.

Një fotografi e shpërndarë në Reddit tregon Labradorin të mbështetur tek një roje sigurie me një shprehje të trishtuar në fytyrë.

“Dita e tij e parë në punë”, shkruan në përshkrimin e fotografisë.

Komentues të shumtë filluan të shkruajnë se ata mund të identifikoheshin me qenin dhe ta kuptonin plotësisht atë.

“Kështu jam çdo ditë pune”, ishte një nga komentet e shumta.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit