Samsung Galaxy S20 Fan Edition del në shitje

Mos i humb

“Mos na detyroni të sjellim edhe fëmijët këtu”, naftëtaret e Ballshit në ditën e 10 të grevës: Po na vret heshtja e Ramës, që...

Ka hyrë në ditën e 10 të saj greva e urisë së naftëtareve të Ballshit. Ato janë shprehur njëzëri...

Armenët kanë ushqyer derra në xhaminë e qytetit Zengilan të cilin e mbanin të pushtuar

Mësohet se armenët kanë ushqyer derra në xhaminë e qytetit Zengilan të cilën e mbanin të okupuar. Sipas pamjeve...

“Neglizhenca më e vogël mund t’ju kushtojë jetën”, prof. Silva Bala: Drejtohuni pa vonesë në spital kur mjeku i familjes ja u rekomandon këtë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për COVID-19, ka publikuar mesazhin e...

Fotografitë që tregojnë se nuk ka vend më të ngrohtë sesa prehri i gjyshes

Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk po shkon mirë, thërrisni gjyshen tuaj”. Sujata Setia, një fotografe dhe edukatore në...

Galaxy S20 Fan Edition i Samsung, ose FE, tani është në dispozicion për t’u blerë në Indi për afërsisht 680 dollarë.

Telefoni u zbulua për herë të parë në ngjarjen e Samsung “Unpacked for Every Fan” muajin e kaluar.

Kompania ka njoftuar për disponueshmërinë e telefonit në tregun indian përmes Twitter dhe prezantoi disa përfitime qē mund të merren me deri në 109 dollarë.

Galaxy S20 FE vjen në opsionet e ngjyrave të Cloud White, Cloud Navy, Cloud Lavender, Cloud Red ose Cloud Mint. Ka një ekran me 6.5 inç FullHD + Infinity-O me shpejtësi të rifreskimit 120Hz dhe një vrimë të vogël për kamerën e përparme me 32MP.

Në pjesën e pasme të tij, ka një konfigurim të trefishtë të kamerës që përfshin një kamerë primare 12MP, kënd ultra të gjerë 12MP dhe një kamerë telefoto 8MP. Kamera gjithashtu përmban Space Zoom 30X që kombinon zmadhimin optik 3x dhe zmadhim me super rezolucion 30x për të lejuar “zmadhimin nga njëra anë e dhomës në tjetrën”.

Galaxy S20 FE mundësohet nga një procesor Exynos 990 i shoqëruar me 8 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​të brendshme që mund të zgjerohet deri në 1TB përmes një porti të kartelës microSD. Bateria e saj është 4,500mAh me mbështetje të mbushësit të shpejtë 25W.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Salih Mustafa del sot para Gjykatës Speciale

Njëri ndër ish-komandantët e UÇK-së, Salih Mustafa, ka kohë deri sot që para gjykatësit të procedurës paraprake të pranojë fajësinë ose jo...

SHBA, thirrje udhëheqësve të Armenisë dhe Azerbajxhanit për ndërprerjen e luftimeve

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo u bëri thirrje Armenisë dhe Azerbajxhanit të arrijnë një zgjidhje diplomatike të konfliktit mbi rajonin e...

Karikatura e pazakontë e Erdogan/ Turqia akuzon Charlie Hebdon për “racizëm kulturor”

Pas publikimit të edicionit të së mërkurës, që tallet me presidentin truk, Recep Tayyip Erdogan, Turqia ka akuzuar revistën franceze Charlie Hedbo...

“Asociacioni i Komunave me shumicë serbe”/ Reagon BE: Statuti i Bashkësisë të jetë pasqyrim i ligjeve të Kosovës

KOSOVË- Bashkimi Europian ka reaguar pas cështjes së Asociacionit të Komunave me shumicë serbe në Kosovë. Zëdhënës i shefit të diplomacisë së Bashkimit...

Fushata e egër kundër Kosovës, Daçiç reagon pas lajmeve se u “dënua” me postin e kryeparlamentarit

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Dacic, kundërshtoi shefin e diplomacisë së BE-së Josep Borrell që kishte kërkuar që Kosova e Serbia...