SHBA – Sërish viktima nga përdorimi i armëve të zjarrit

Mos i humb

Detektivët ishin në vendngjarje sot, pas të shtënave masive në Mojave që lanë të vdekur katër persona, thanë autoritetet e kontesë Kern.

Sipas degës lokale të NBC KGET-TV Channel 17, nënkoloneli i kontesë Kern, Daniel Perez tha se viktimat ishin burra në të 20-at ose 30-at e tyre.

”Asnjë arrestim nuk ishte bërë të hënën në mëngjes dhe autoritetet nuk zbuluan një motiv”, raportoi KGET.

Zyra e Sherifit të kontesë Kern nuk iu përgjigj menjëherë kërkesave për koment.

Sipas KGET, autoritetet morën një telefonatë në orën 23:20.

“Kur detektivët mbërritën në vendngjarje, gjetën katër viktima që vuanin nga lëndimet traumatike të sulmit”, tha Perez për KGET.

”Tre nga viktimat janë shpallur të vdekur në vendngjarje, dhe një viktimë shtesë është transportuar në spitalin rajonal ku më vonë është konstatuar i vdekur”

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit