Meta mesazh për gratë dhe nënat shqiptare

Mos i humb

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka dhënë një mesazh për gratë dhe nënat shqiptare.

Teksa poston një foto me gratë e vajzat, Meta shkruan se duhet të ketë ndryshim më 14 maj në të gjithë Shqipërinë që gratë dhe nënat shqiptare të kenë familje më të forta, mundësi më të mëdha përfaqësimi.

“Ndryshim në 14 Maj në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë që gratë dhe nënat shqiptare të kenë familje më të forta, mundësi më të mëdha përfaqësimi, paga më dinjitoze dhe mbi të gjitha të gëzojnë kur shohin fëmijët që e ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri.

Bashkë🤝Fitojmë!✌️🇦🇱 #PartiaLirisë #BashkëFitojmë #Shqipëria #Fëmijët #Nënat #14Maj #NdryshimMeÇdoCmim”

foto galeri

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit