Shpërthim në një depo në Britani: Rregjistrohen disa të lënduar, ende nuk ka viktima të konfirmuara

Mos i humb

Shërbimet e urgjencës kanë konfirmuar se ka pasur një numër të madh të lënduarish në një shpërthim në një depo në Bristol rreth orës 11 të ditës së sotme.

Shërbimet e urgjencës u thirrën në vendin e ngjarjes në Avonmouth në 11.22 të mëngjesit dhe ende po kërkojnë njerëz.

Dëshmitarët okularë raportuan se të  dhjetë ambulanca janë parë të shkonin në zonë.  

Shërbimi zjarrfikës i tha Bristol Live se ka pasur shumë të lënduar, por nuk jepnin dot  më shumë informacion në këtë pikë.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit