Si duket nga brenda treni më luksoz në botë

Mos i humb

Ndërsa trenat në Japoni janë të njohur për shpejtësinë e tyre, ekziston dhe një tren luksoz që përfshin edhe fjetjen. Hapësira e tij është aq e kufizuar sa njerëzit e kanë të vështirë të gjejnë bileta për të udhëtuar me të.

Treni me 7 yje ka 14 suita dhe në brendësi është një atmosferë shumë e ngrohtë duke qenë se është përdorur druri për mobilimin.

Projektuesi Ejili Mitooka tha se mobiliet dhe dizajni unik janë frymëzuar nga Lindja dhe Perëndimi.

  

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit