- Advertisement -spot_img

TAG

edi rama

Shefi i NATO-s takim me Ramën: Nxisim investimin në bazën e Kuçovës

NATO mbështet rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi pezulluar prej disa kohësh dhe ofron mbështetjen për çështjen e hapësirës ajrore. Në konferencën e përbashkët për shtyp me...

Një PD e djathtë dhe pluraliste, shansi i fundit kundër regjimit

Nga: Vehap Kola Një ndër mësimet më të mëdha që njerëzimi ka nxjerrë nga holokausti është se, nëse krijohen kushtet shoqërore dhe politike që favorizojnë...

Të mbyllur për disa orë, Rama nxjerr foton me Albin Kurtin: Patëm një moment pushimi të veçantë

Kryeministri Edi Rama është takuar mbrëmjen e kaluar me kryeministrin e zgjedhur të Kosovës Albin Kurti, i cili ka mbërritur në kryeministri pa eskortë...

Rama nxjerr fotot me kryeministrat e PSE: Vendimi pozitiv për Shqipërinë e Maqedoninë e Veriut, rëndësi për BE

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook” foto nga takimi me kryeministrat europianë të Partive Socialiste si dhe komisionerët europianë socialistë në të cilin...

Basha: Kryebashkiakët e Ramës një bandë kriminelësh e hajdutësh

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e konsideroi qëndresën e opozitës, vendimin për djegien e mandateve dhe protestat e saj si një nga arsyet...

“Zgjidhja kalon nga politikanë me pranga në duar”, mesazhi i Bashës

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se kësaj radhe zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar. Në një postim mëngjesin e sotëm në...

Latest news

- Advertisement -spot_img