- Advertisement -spot_img

TAG

Fuat Oktay

Takimi Oktay-Tatar, në fokus siguria dhe ekonomia

Zëvendëspresidenti Fuat Oktaj (Oktay) u takua të mërkurën me Presidentin e Republikës Turke të Qipros së Veriut (RTQV), Ersin Tatar. Takimi kokë më kokë i zhvilluar në Kompleksin...

Oktay: Turqia nuk kthehet nga rruga e saj

Zëvendëspresidenti Fuat Oktay mori pjesë në Forumin e Biznesit Turqi-Katar, që u mbajt të premten në Ankara. Në fjalën që mbajti këtu Oktay tha se Katari ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img