- Advertisement -spot_img

TAG

Irak

Rëndohet bilanci në Irak, Komisioni i të Drejtave të Njeriut raporton të vdekur dhe të plagosur

Në 4 ditët e fundit të protestave antiqeveritare në Irak u vranë 11 persona dhe u plagosën rreth 300 të tjerë. Në deklaratën me shkrim...

Erdogan: Rezultatet e arritura në shumë çështje, sukses i madh

Presidenti i vendit dhe njëherësh Kryetari i AK Partisë, Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) të mërkurën mbajti një fjalim në Takimin e Zgjeruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img