- Advertisement -spot_img

TAG

kufiri Turqi-Siri

Brenda 48 orëve të fundit kanë emigruar në Turqi edhe 20 mijë civilë të tjerë sirianë

Pavarësisht se ka rënë numri i sulmeve të Rusisë, regjimit sirian, dhe grupeve të mbështetura nga Irani në qytetin Idlib të Sirisë, gjatë 48...

Pentagon: Ushtarët amerikanë do të tërhiqen plotësisht nga veriu i Sirisë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të tërheqin një mijë ushtarë nga veriu i Sirisë. Ky vendim i Presidentit amerikan, Donald Trump u deklarua nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img