- Advertisement -spot_img

TAG

marrëdhëniet Turqi-BE

Bisedë telefonike Erdogan-Von der Leyen, në fokus marrëdhëniet Turqi-BE dhe refugjatët

Kërkesa për bisedë telefonike erdhi nga Von der Leyen, në ditën e parë të detyrës së saj të re. Gjatë kësaj bisede palët shkëmbyen mendimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img