- Advertisement -spot_img

TAG

Shqiperi

Shqipëri – Çelet Panairi 26. Ndërkombëtar i Tiranës, të pranishme edhe 15 kompani turke

Panairi 26. Ndërkombëtar i Tiranës u çel të shtunën në kryeqytetin e Shqipërisë. Të pranishëm në ceremoninë e hapjes së këtij panairi në Tiranë ishin...

Franca vendos të dëbojë përfundimisht MEK-un drejt Shqipërisë

Nga: Francis Reeds Situata e re politike ka bërë që qeveria franceze të marrë vendime të ndryshme rreth grupit PMOI / MEK dhe të përfitojë...

Pse po e sulmojne oligarket opoziten? Nga: Klodian Tomorri

Pse po e sulmojne oligarket opoziten? Ne fillim te viteve 80, kartelet e droges ne Kolumbi nisen te aplikojne nje metode te re per te...

Latest news

- Advertisement -spot_img