- Advertisement -spot_img

TAG

sulmet në Idlib

Brenda 48 orëve të fundit kanë emigruar në Turqi edhe 20 mijë civilë të tjerë sirianë

Pavarësisht se ka rënë numri i sulmeve të Rusisë, regjimit sirian, dhe grupeve të mbështetura nga Irani në qytetin Idlib të Sirisë, gjatë 48...

Erdogan: Rreth 80 mijë banorë të Idlibit po emigrojnë drejt kufijve të Turqisë

Duke folur përpara të pranishmëve në një aktivitet kulturor, organizuar të dielën në Pallatin “Dolmabahçe” të Stambollit, Presidenti Erdogan tërhoqi vëmendjen se Turqia zë...

Latest news

- Advertisement -spot_img