- Advertisement -spot_img

TAG

veriu i Sirisë

Aktop: Në operacionet “Kthetra” janë neutralizuar 163 terroristë

Nadide Sebnem Aktop, oficere e prezantimit të Drejtorisë së Informacionit dhe Marrëdhënieve me Publikun pranë Ministrisë së Mbrojtjes Kombëtare dhe nënkolonele e Forcave Detare...

Organizata terroriste YPG/PKK sulmon civilët në periferi të Tel-Abyad

Si pasojë e shpërthimit të një motoçiklete me bombë në një treg në zonën rurale të nënprefekturës Tel-Abyad në kufirin e Sirisë me Turqisë...

Pentagon: Ushtarët amerikanë do të tërhiqen plotësisht nga veriu i Sirisë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të tërheqin një mijë ushtarë nga veriu i Sirisë. Ky vendim i Presidentit amerikan, Donald Trump u deklarua nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img