Trafik droge me ambulancë/ Kapen 320 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar në Igumenicë, arrestohet shoferi

Mos i humb

Kapen 320 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar mëngjesin e sotëm, kur është ndaluar një autoambulance që vinte nga kufiri i gjelbër. Autoambulanca është ndaluar në qytetin e Igumenicës.

Brenda saj janë gjetur dhe sekuestruar 13 çanta me 129 pako që përmbanin 319 kg 200 gram marijuanë.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri Policia helene ka arrestuar shoferin e autoambulancës, një shtetas grek, të cilit i janë gjetur nga kontrolli personal një sasi e vogël kokaine, 900 euro dhe 3 celularë.

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb
- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit