Tubimi i 20 shkurtit në Tiranë, zbardhen detaje nga slogani i protestës së opozitës

Mos i humb

Sipas burimeve konfidenciale, dy deputetë të Lulzim Bashës mund t’i bashkohen grupimit të Rithemelimit.

Janë zbuluar gjithashtu edhe detaje në lidhej me sloganin e protestës së opozitës, e cila do të mbahet më 20 shkurt në kryeqytet.

Nga nesër mund të nisin takimet në bazë të Nokës dhe Bardhit, takime që pritet të nisin nga Malësia e Madhe.

Pikë diskutimi do të jetë protesta e 20 shkurtit, protestë që ka marrë një vëmendje të madhe ditën e djeshme në takim dhe në Këshillin kombëtarë të PD.

Protesta do mbahet më datë 20 në orën 17: 30.

Arsyet për të cilat do të mbahet protesta e 20 shkurtit:

Dili zot vetes familjes dhe Shqipërisë. Vjedhja e shekullit me sterilizimit, inceneratorët, Porti i Durrësit, vjedhje me punët publike, vjedhje me PPP, vjedhje për luks, Skandali i shekullit Rama-McGonigal, drejtësia e korruptuar, kryeministri i korruptuar akuzat e Ahmetaj, shkatërrimi i drejtësisë, arsimit, pluralizmit, fermerët, pensionistët, studentët e harruar.

foto galeri

foto galeri

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit