U qëllua me armë zjarri, kush është 43-vjeçari që mbeti i vrarë në Shkodër

Mos i humb

Zbulohet identiteti i 43-vjeçari që u vra me armë zjarri në Shkodër.

Mësohet se ai është Ridvan Ramazani.

Ngjarja ndodhur sot në mesditë në njësinë Dajç, ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit.

Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit dhe po kryen veprimet hetimore në vendin e ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit