Vasili: I pakundërshtueshëm! Në 22 muaj pandemi shqiptarët kanë paguar 180 mln euro

Mos i humb

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili  e ka konsideruar të pakundërsjtueshëm amendamentin për Projekt-Buxhetin e 2022 të paraqitur sot në Kuvend nga vetë ai per rimbusimin e barnave dhe sherbimet mjeksore per te semuret me Covid.

Me një reagim në Facebook, Vasili shkruan se ne 22 muaj pandemi 180 milion euro kane paguar shqiptaret nga xhepi.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit