Vetëm 30 dollarë për një natë, shtëpia e ‘Princit të Bel Air’ jepet me qira!

Mos i humb

Ekonomia e Kinës, 4.9 % rritje ekonomike 3 muajt e fundit

Në një kohë kur të gjitha vendet evropiane kanë frikë për një rikthim të të izolimeve të plota, të cilat mund të...

Përplasja me KLGJ e KLP, Kuvendi tërhiqet nga shpallja e vakancave në këto dy institucione

Mandatet e dy anëtarëve jo gjyqtarë të Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe atyre joprokurorë të Këshillit të Lartë të Prokurorisë, nuk përfundojnë...

Rama inspekton kantierin e ndërtimit: Qyteti do kthehet stacion për turistët

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar dhe nga ministri Arben Ahmetaj, ka inspektuar sot lagjen Lugina në Shijak, ku ka përfunduar infrastruktura nëntokësore...

Pretendohet se SHBA dëbon në kundërshtim me ligjet refugjatët venezuelianë

Pretendohet se administrata e presidentit të SHBA-ve, Donald Trump në periudhën janar-mars ka dëbuar në kundërshtim me ligjet qindra refugjatë venezuelianë.

Seria “Princi i Bel-Air”-it që edhe shënoi fillimin e karrierës së Uill Smith në televizion, feston 30 vjetorin.

Dhe në këtë përvjetor, shtëpia ku jetonte familja Banks, në shou, është vendosur tani në dispozicion për tu dhënë me qira. 30 dollarë nata për 30 ditë, është çmimi që duhet të paguajë një fans i serisë për të bërë një rikthim në kohë e për tu ndjerë ndoshta edhe vetë si princi shakaxhi e trazovac i bel-air-it. Shtëpia, me sipërfaqe rreth 600 metra katror, ka një vlerë prej më shumë se 6 milionë dollarësh. Ajo në fakt u përdor për fragmentet e xhiruara jashtë, në seri, por ndërveprimi në brendësi, është filmuar në një studio në Los Angeles.

“Uau, është shtëpia e princit të bel air-it. Të gjithë ata që e kanë parë dhe që janë rritur me shoun, do të donin të jetonin në këtë shtëpi. Dhe të pretendonin se do të kishin edhe një mazhordom të quajtur Xhefri dhe një kushëri me emrin Karlton. Dua të them, është fantastike, me të vërtetë”.

Është një brez i tërë që është rritur me serialin argëtues. Kohët e fundit është folur edhe për një rikthim të tij, por në variant dramatik, dhe një klip ka qarkulluar në internet. Por në pritje të këtij rikthimi, fansat e princit të bel air-it, mund të kënaqen me një natë në shtëpinë e tij.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Google Search tani ju lejon të kërkoni këngën tuaj të preferuar me një psherëtimë

Google sjellë për të gjithë përdoruesit e telefonave inteligjentë një risi të re. Ata mund të shtypin butonin e mikrofonit në aplikacionin...

Hekurosja e Mbathjeve – Këshilla e Nënave Shqiptare Sot Vlen Më Shumë Se Kurrë

Një herë e një kohë amvisat shqiptare kishin një rregullt strikt sa i përket larjes dhe hekurosjes së ndërresave dhe të mbathurave.

Studentja me aftësi të kufizuara ngjit majën më të lartë të Greqisë

Një studente greke me aftësi të kufizuara ka realizuar ëndrrën e saj për të ngjitur majën e malit Olimp. Eleftheria Tosiou, e...

Biskota me Xhenxhefil – Aromë dhe Shije Perfekte

Biskotat shkojnë me çdo gje, qumësht, çaj, kafe, lëng frutash e çdo gjë tjetër që mund t’ju vijë ndër mend.

NASA dhe Nokia po vendosin një rrjet 4G në Hënë

Shërbimi celular shumë shpejt mund të shkojë përtej kësaj bote. NASA ka firmosur një kontratë me Nokia prej 14.1 milionë dollarësh për...