Vetëm 30 dollarë për një natë, shtëpia e ‘Princit të Bel Air’ jepet me qira!

Mos i humb

Goditi me grushte efektivin e policisë, Gjykata e Lezhës jep vendimin për avokatin Gjergj Neli

Gjykata ka vendosur të hetojë në gjendje të lirë avokatin Avokati Gjergj Neli, i arrestuar pasditen e së martës nga Policia e...

SHBA, thirrje udhëheqësve të Armenisë dhe Azerbajxhanit për ndërprerjen e luftimeve

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo u bëri thirrje Armenisë dhe Azerbajxhanit të arrijnë një zgjidhje diplomatike të konfliktit mbi rajonin e...

Apple po zhvillon motorin e vet të kërkimit për të konkurruar me Google

Kërkimi i ri është tashmë i disponueshëm nën iOS 14, megjithëse vetëm në një masë të kufizuar. Prej kohësh...

Nën ferrin e luftës për disa vite, rikthehen nga Siria në Shqipëri edhe 4 fëmijë të tjerë

Mbërrijnë nël aeroportin e Rinasit katër fëmijët shqiptarë që mundën të dilnin nga kampi sirian i Al Hawl. Bëhet...

Seria “Princi i Bel-Air”-it që edhe shënoi fillimin e karrierës së Uill Smith në televizion, feston 30 vjetorin.

Dhe në këtë përvjetor, shtëpia ku jetonte familja Banks, në shou, është vendosur tani në dispozicion për tu dhënë me qira. 30 dollarë nata për 30 ditë, është çmimi që duhet të paguajë një fans i serisë për të bërë një rikthim në kohë e për tu ndjerë ndoshta edhe vetë si princi shakaxhi e trazovac i bel-air-it. Shtëpia, me sipërfaqe rreth 600 metra katror, ka një vlerë prej më shumë se 6 milionë dollarësh. Ajo në fakt u përdor për fragmentet e xhiruara jashtë, në seri, por ndërveprimi në brendësi, është filmuar në një studio në Los Angeles.

“Uau, është shtëpia e princit të bel air-it. Të gjithë ata që e kanë parë dhe që janë rritur me shoun, do të donin të jetonin në këtë shtëpi. Dhe të pretendonin se do të kishin edhe një mazhordom të quajtur Xhefri dhe një kushëri me emrin Karlton. Dua të them, është fantastike, me të vërtetë”.

Është një brez i tërë që është rritur me serialin argëtues. Kohët e fundit është folur edhe për një rikthim të tij, por në variant dramatik, dhe një klip ka qarkulluar në internet. Por në pritje të këtij rikthimi, fansat e princit të bel air-it, mund të kënaqen me një natë në shtëpinë e tij.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Facebook akuzohet se “po i vëzhgon” përdoruesit e Instagram-it përmes kamerave

Facebook Inc. përsëri po paditet për gjoja spiunim në përdoruesit e Instagram, këtë herë përmes përdorimit të paautorizuar të kamerave të tyre...

Mbi 1,78 milion të infektuar me COVID-19 në mbarë Afrikën

Numri i të infektuarve me koronavirusin e ri (COVID-19) në kontinentin e Afrikës ka shkuar në mbi 1 milion e 784 mijë.

SHBA shet 1,1 milion fuçi naftë iraniane pas konfiskimit

Departamenti i Drejtësisë i SHBA-së njoftoi se Washingtoni shiti rreth 1,1 milion fuçi naftë iraniane nga katër anije që drejtoheshin për në...

OSBE: Armenia dhe Azerbajxhani dakordohen të mos shënjestrojnë civilët

Armenia dhe Azerbajxhani ranë dakord të premten në Gjenevë të mos shënjestrojnë civilët në konfliktin në Malësinë e Karabakut, sipas grupit të...

Ribashkimi romantik i çiftit të 90-vjeçarëve pas 8 muajsh të ndarë prej Covid-19

Një çift 90-vjeçarësh, të cilët kanë qëndruar larg njëri-tjetrit që prej muajit Shkurt u ritakuan në një mbrëmje romantike për të festuar...