Vetëvrasja e efektives 21-vjeçare me armën e shërbimit, arrestohet i dashuri i saj. I riu akuzohet se…

Mos i humb

Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Tiranën, ku një efektive 21-vjeçare vrau veten me armën e shërbimit, u arrestua i dashuri i saj.

Ai akuzohet për veprën penale pengimi i zbardhjes së të vërtetës.

I dashuri, 27-vjeçari me inicialet E.N., ka fshirë disa mesazhe në telefonin e të ndjerës në komunikimet me të.

Burimet thonë se i riu pas ngjarjes, ka shkuar në banesën e saj dhe ka lëvizur nga vendi edhe armën e shërbimit të 21-vjeçares me të cilën ka kryer aktin e vetëvrasjes.

Po ashtu mësohet se babai i 27-vjeçarit po ashtu ishte polic dhe punonte në të njëjtin komisariat me 21-vjeçaren.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit