Vizita në Berlin, Rama takohet me kreun e grupit parlamentar dhe drejtues të tjerë të SPD

Mos i humb

Gjatë vizitës zyrtare në Berlin kryeministri Edi Rama është takuar dhe me kreun e grupit parlamentar të socialdemokratëve dhe drejtues të tjerë të kësaj force.foto galeri

Rama ka publikuar foto nga vizita dhe takimet, ku shoqërohet nga kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla dhe zv.ministrja e Brendshme Romina Kuko.foto galeri

“Me Rolf Mützenich, kryetar i grupit parlamentar dhe drejtues të tjerë të SPD 🇦🇱🤝🇩🇪”, shkruan Rama.

 

 

foto galeri

foto galeri

foto galeri

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit