Aksident në Librazhd, fuoristrada përplaset me kamionin

115
0

Një fuoristradë është përplasur me një automjet të tonazhit të rëndë në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”. Për pasojë automjetet kanë pësuar dëmtime të konsiderueshme dhe dy persona kanë mbetur të plagosur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Burime nga vendngjarja raportuan se aksidenti për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi pasi automjetet kanë qenë duke lëvizur me shpejtësi, ndërsa qarkullimi ka qenë mjaft i dendur.

Edhe moti i keq i shoqëruar me reshje të dendura ka favorizuar aksidentin. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për normalizimin e qarkullimit të automjeteve.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here