Bie zjarr në një pyll pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë, po iu afrohet banesave

Mos i humb

Stuhia ‘Ianos’ i merr jetën fermerit shqiptar në Greqi. Gjendet pas disa orësh kërkimesh trupi i pajetë

Shënohet viktima e dytë në Greqi, si pasojë e stuhisë që godit gjatë natës ishujt e detit Jon, Peloponezin Perëndimor, Thesalia dhe...

Parashikimet flasin për 96,2 miliardë euro/ Me borxhe rekord kundër krizës së Coronës

Gjermania do të hyjë në borxhe të reja në vitin 2021. Parashikimet flasin për 96,2 miliardë euro. Kjo mund të ndodhë vetëm...

Arra dhe Rozmarinë për Kujtesë të Fortë

Të dy këto përbërës natyralë janë fantastike për shëndetin e trurit, zemrën por dhe probleme të tjera shëndetsore.

Kina dërgon satelitin e ri në hapësirë për monitorimin e mjedisit detar

Kina sot ka dërguar një tjetër "satelit detar" në hapësirë, njoftuan mediat lokale. Sateliti i ri për monitorimin e...

Një zjarr i përmasave të konsiderueshme ka rënë në një pyll pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë.

Sipas raportimeve, zjarri poi u afrohet banesave, duke rrezikuar ato dhe jetën e banorëve.

Në rrugën “Hamdi Cenoimeri” në pyll (Liqeni i Sharrës) ka rënë zjarr e si pasojë e erës, zjarri ka marrë përmasa dhe po i afrohet banesave.

Kanë shkuar shërbimet e policisë dhe të zjarrfikësve dhe po punojnë për izolimin dhe shuarjen e zjarrit.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Shkarkimi i Prelës, reagon Salianji: Shpëtoi kriminelë e trafikantë, si duhej as dreqit. Po ju vjen dita!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me shkarkimin nga detyra të prokurores Donika Prela, ish-drejtuese e Krimeve të...

Kriza e koronavirusit/ Paralajmërimi i BE: Në disa shtete ka situatë më të keqe se në mars

EUROPË– Pandemia e koronavirusit ka krijuar një situatë shumë të vështirë që në fillim të këtij viti e duket se do të...

Republikanët sigurojnë votuesit amerikanë për tranzicion paqësor të pushtetit

Republikanët kanë reaguar me vendosmëri ndaj refuzimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për t’u deklaruar rreth transferimit të pushtetit në mënyrë paqësore...

EULEX në aksion, bastisen zyrat e OVL-UÇK

Policë të armatosur të EULEX janë parë teksa kanë hyrë në zyrat e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtrare të...

Paris, sulm me thikë pranë “Charlie Hebdo”, plagosen 4 persona

Një person i armatosur me thikë ka sulmuar disa persona mëngjesin e së premtes në vendin ku më parë ndodheshin zyrat e...