Hfz. Faton Bytyqi, Tema: Morali

Mos i humb

Mësuesit protestë në Athinë kundër ligjit ‘Kerameos’.

Një tubim pan-arsimor kundër projekt-ligjit për arsimin të Ministrit Niki Kerameos po zhvillohet aktualisht në qendër të Athinës.

Plani Zviceran tejkalon mesataren e Organizatës për Bashkëpunim Ekonomik dhe Zhvillim

Shpenzimet publike kanë kërcyer lartë për shumë vende dhe Zvicra hyn tek ato me sasitë më të mëdha veçanërisht në mbështetje të...

Nga sot Vetëvendosja kërkon zgjedhje edhe në sheshe

Lëvizja Vetëvendosje ka filluar mbledhjen e nënshkrimeve për peticionin për zgjedhje të reja. Në sheshin “Nënë Tereza” Lëvizja Vetëvendosje...

Zgjedhorja, opozita e bashkuar nuk tërhiqet: Këshilli Politik të mblidhet nesër

Ditën e sotme, ambasadorët e SHBA, të BE-së dhe të Britanisië kanë zhvilluar një takim me liderin e Partisë Demokratike Lulzim Basha...

Hfz. Faton Bytyqi, Tema: Morali

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Turqia neutralizoi 78 terroristë në maj

Zëvendësministri i Brendshëm, Ismail Catakli gjatë konferencës mujore për media tha se terroristët e neutralizuar përfshijnë 4 terroristë nga lista e të...

Maqedonia e Veriut regjistron 2 viktima dhe 120 të infektuar nga Covid-19

Maqedonia e Veriut ka regjistruar shifra rekorde të personave të infektuar me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë. Ditën e enjte janë...

Italia pret reciprocitet nga BE në rihapjen e kufijve

Duke folur në një konferencë të përbashkët shtypi me homologun e tij francez, Jean-Yves Le Drian, Di Maio tha se bashkëpunimi midis...

Bill Gates: Vaksina kundër Covid të shpërndahet në bazë globale

Miliarderi amerikan, Bill Gates ka bërë bërë thirrje që secila vaksinë e zbuluar në të ardhmen kundër koronavirusit, të shpërndahet “në bazë...

Erdoğan takohet me kryeministrin e Libisë, Sarraj

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdoğan takoi kryeministrin e Libisë, Fayez al-Sarraj. Takimi që...