Hoxha Jakup Hasipi, Tema: Lufta e Bedrit

Mos i humb

Shënohen raste të reja me COVID-19 në Kinë dhe Korenë e Jugut

Rastet në Kinë janë me burim nga jashtë vendit, ndërsa nuk janë regjistruar vdekje nga virusi. Në Kinë ku...

Prezantohen si policë, i marrin para menaxheres së një spitali në Prishtinë

Menaxherja e një spitali, ka raportuar se në banesën e saj kanë shkuar dy të panjohur dhe janë prezantuar si policë, të...

Goditet banda e kontrabandimit të mallrave me akcizë, 1 në pranga, 1 në kërkim

Policia e Tiranës ka goditur një rast të kontrabandimit të mallrave me akcizë, duke vënë në pranga një person, proceduar në gjendje...

Kosovë : Janë rregjistruar në 24 orë 6 raste të reja me COVID-19 dhe 12 të shëruar

DYMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE GJASHTË RASTE ME COVID-19! Sot më 30 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në...

Hoxha Jakup Hasipi, Tema: Lufta e Bedrit

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Pakistani tejkalon Kinën në rastet e COVID-19

Sipas të dhënave të Universitetit Johns Hopkins, Kina ka raportuar 82.933 raste dhe 4.638 vdekje që nga fillimi i shpërthimit dhjetorin e...

Turqia neutralizoi 78 terroristë në maj

Zëvendësministri i Brendshëm, Ismail Catakli gjatë konferencës mujore për media tha se terroristët e neutralizuar përfshijnë 4 terroristë nga lista e të...

Maqedonia e Veriut regjistron 2 viktima dhe 120 të infektuar nga Covid-19

Maqedonia e Veriut ka regjistruar shifra rekorde të personave të infektuar me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë. Ditën e enjte janë...

Italia pret reciprocitet nga BE në rihapjen e kufijve

Duke folur në një konferencë të përbashkët shtypi me homologun e tij francez, Jean-Yves Le Drian, Di Maio tha se bashkëpunimi midis...

Bill Gates: Vaksina kundër Covid të shpërndahet në bazë globale

Miliarderi amerikan, Bill Gates ka bërë bërë thirrje që secila vaksinë e zbuluar në të ardhmen kundër koronavirusit, të shpërndahet “në bazë...