Ja pse duhet të niseni mëngjesin me tërshërë!

84
0

Tërshërat janë një mëngjes i thjeshtë dhe i balancuar.

Një gotë e përgatitur e tërshërave përmban 150 kalori, katër gramë fibra dhe gjashtë gramë proteina.

Që të keni më shumë proteina mund t’i kombinoni me pemë të ndryshme apo edhe përbërës të tjerë.

Ushqimet që mund t’i shtoni

Banane

Badema

Arra

Gjalpë kikiriku

Rrush të thatë

/Kosova Post/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here