Videoja e bujshme: ta sfidosh krimin me…Mercedez

160
0

Një video tregon tentativën për grabitje të një automjeti tip Benz, apo ndoshta përpjekjen për të ekzekutuar drejtuesin e saj, ku krimi është sfiduar në mënyrë spektakolare.

Në një farë mënyrë, aty janë përballur dhe Audi me Mercedezin, në një rrethanë krejt rastësore, dhe se kush e ka fituar betejën. /tesheshi.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here