Akuzat/ Zaev flet për Gruevskin: Askush nuk mund t’i shmanget dënimit

Mos i humb

Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar sot se askush nuk mundet përjetë t’i shmanget drejtësisë, sipas tij herët a vonë gjithsecili që ka shkelur ligjet dhe ka bërë ndonjë vepër penale do të ulet në bankën e të akuzuarve.

“Askush nuk mund t’i shmanget dënimit, përfshi edhe Nikolla Gruevskin”, deklaroi Zaev.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit