Balla i përgjigjet Bashës: Je gënjeshtar. Taksa e biznesit të vogël është zero!

Mos i humb

Rritet sërish numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë nga koronavirusi në Kosovë. Ndërkohë, Instituti i Shëndetit Publik...

“Kandidatët për Kushtetuesen u publikuan”, ambasadorja e SHBA: KED të veprojë shpejt, gjykata të ngrihet deri në fund të vitit

Përmes një statusi në Twitter, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim mbetet vigjilente sa i përket plotësimit të vakancave në sistemin e drejtësisë.

Erë lufte në Mesdheun Lindor, Turqia i afrohet ‘vijës së kuqe’, Greqia ngre ‘murin’ mbrojtës, rreshton 5 anije luftarake

Lufta në Mesdheun Lindor duket më afër se kurrë teksa Turqia po vijon kërkimet kësaj radhë në juglindje të Rodosit për të...

COVID-19, Sllovenia vendos bllokim të pjesshëm për të luftuar përhapjen e virusit

Sllovenia vendosi një bllokadë të pjesshme në një përpjekje për të frenuar një shpërthim të infeksioneve të reja të koronavirusit, njoftoi agjencia...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas deklararës së Lulzim Bashës, i cili tha se qeveria nuk i ka zeruar taksat për biznesin e vogël.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook numri dy i PS-së, Balla deklaron se Basha gënjen kur thotë që taksa për boznesin e vogël nuk është zeruar dhe i kujton Bashës një video, në të cilën shfaqet pronar i një biznesi të vogël në krahë të Lulzim Bashës, i cili e thotë me gojën e tij se nuk paguan taksa, pasi qeveria i ka zeruar ato.

Sipas Ballës, taksa e biznesit të vogël është ZERO! Dhe kush di pak faaare matematikë, nuk mund të ulet përtej ZEROS

Postimi i plotë:

Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra. Edhe kur gënjeshtari përsëritës bën laps(use)😂, janë qytetarët ata që gjykojnë, kush thotë të vërtetën dhe kush gënjen.

Taksa e biznesit të vogël është ZERO! Dhe kush di pak faaare matematikë, nuk mund të ulet përtej ZEROS.

Por siç thoshte Jozefina me të drejtë, Lulezimi gënjen edhe kur e pyet sa është ora🤯.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fb.taulant%2Fvideos%2F668440507441788%2F&show_text=false&width=560
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Rikthehet “Përbindëshi i Detit Kaspik”

Në brigjet perëndimore të Detit Kaspik shfaqet një relikt që ngjan me një përbindësh gjigant uji. Është e vështirë të imagjinosh që...

Mitsotakis: Jemi të gatshëm t’i drejtohemi Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë pë kufijtë detarë

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis pas një takimi me presidentin qipriot Nicos Anastasiades dhe atë egjiptian Fatah al Sisi në Nikozia, kryeministri grek...

Frikë nga mbyllja? Rriten shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektantët në Gjermani

Rriten sërish shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektuesit në Gjermani. Kështu ka deklaruar zyra e Statistikave, teksa shteti me ekonominë më të...

Policia Rrugore me Lamborghini Huracàn: Padova-Romë në tre orë!

Policët Rrugorë në Sant’Agata Bolognese kanë transportuar një veshkë nga Padova në Rome për 3 orë, gjatësi e cila zakonisht përshkohet për 5...

I frikshëm apo i mahnitshëm? Pamjet e hotelit më të veçantë

Nëse po kërkoni një vend pranë detit, dhe larg njerëzve, atëherë ky hotel në Suedi është i duhuri për ju.