Gropa gjigante “përpin” shtëpinë në Rusi

Mos i humb

Frikë nga mbyllja? Rriten shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektantët në Gjermani

Rriten sërish shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektuesit në Gjermani. Kështu ka deklaruar zyra e Statistikave, teksa shteti me ekonominë më të...

Erdoğan: Sot bisedova me Aliyev. Aktualisht vëllezërit tanë azerbajxhanas po përparojnë drejt territoreve nën pushtim

Erdoğan: Sot bisedova me Aliyev. Aktualisht vëllezërit tanë azerbajxhanas po përparojnë drejt territoreve nën pushtim.

A rrezikon shkrirjen pas 25 prillit? “Ja ç’më kënaq”, Kryemadhi: Pema me kokrra gjuhet, në PS flitet më shumë për Monikën e LSI se...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka komentuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama se pas 25 prillit kjo parti rrezikon që të shkrihet.

Sallatë me Mish Pule dhe Perime – Shije e Re në Tryezë

Nëse ju pëlqen të eksperimentoni me sallatrat e ndryshme me siguri që kjo recetë e re do t’ju pëlqejë.

Një shtëpi përfundoi në një krater me thellësi 25 metra, që u hap papritmas në një fshat rus. Dy persona arritën të shpëtojnë, por ekipet e shpëtimit janë ende në kërkim të një gruaje 78-vjeçare që ishte brenda, shkruan “Daily Mail”.

Nënkryetari i administratës së rrethit Zlynkovsky, Anatoli Poddubny, tha se ekipi i shpëtimit po bën gjithçka për të shpëtuar të moshuarën. Ndërkohe, ekipi po pastron sa më shpejt të jetë e mundur mbeturinat si dhe për të ndihmuar në kërkimin e gruas së moshuar.

https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2271054.html
Ekipet e shpëtimit kërkojnë nëpër mbeturinat e drurit dhe metaleve të shtëpisë së shkatërruar në një përpjekje për të gjetur një grua të moshuar që mendohet të ketë qenë brenda kur ajo u shemb
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Rusia regjistron 346 të vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit, shifra më e lartë që prej nisjes së pandemisë

Rusia ka regjistruar numrin më të lartë të vdekjeve nga COVID-19 në një ditë. Në 24 e fundit janë...

Rekord infeksionesh me COVID-19 në Gjermani, Merkel kërkon mbylljen e vendit

Gjermania ka regjistruar rreth 15 000 infeksione të reja me koronavirus gjatë një periudhe 24-orëshe, sipas institutit “Robert Koch” duke shënuar rritjen...

Ish-deputeti i PD denoncon: Prindërve të mi i është ndryshuar vendbanimi pa kërkesën e tyre, SPAK duhet të kishte

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa denoncon se prindërve të tij u është ndryshuar vendbanimi pa kërkesën e tyre. Hasa...

Nga vrasja tek prodhimi e shitja e drogës, kush janë 3 vlonjatët që OFL i kërkon të deklarojnë pasurinë

Operacioni ‘Forca e Ligjit’ është ndalur sot në Vlorë, ku 3 subjekteve iu është kerkuar të deklarojnë pasurinë. Bëhet...

“Goditi me grusht dhe i grisi bluzën efektivit”, avokati nga Lezha përfundon në spital pas arrestimit

Ka përfunduar në spital avokati Gjergj Neli, i cili ditën e djeshme u arrestua pas një konflikti me një person dhe policinë...