Izraeli ka bërë biznes tek ushtria E Rohingya duke ja shitur 100 tanke për të vrarë Muslimanët si spastrim etnik

Mos i humb

 

Izraeli Ka Bërë Biznes Tek Ushtrija E Rohingya Duke Ja Shitur 100 Tanke Për Të Vrarë Muslimanë si spastrim etnik Izraeli ka bërë biznez tek ushtrija e Rohingya duke ja shitur 100 tanke për të vrarë Muslimanët.

Izraeli ka vazhduar të furnizojë Mianmarin me armë pavarësisht akuzave për genocid. Armatimet e shitura në Mianmar përfshijnë mbi 100 tanke, armë dhe anije që janë përdorur për të policuar kufirin e vendit dhe për të kryer veprime të shumta dhune kundër Rohingyas, në mënyrë që OKB të dyshojë se ushtria po kryen spastrim etnik. /www.topactives.com/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit