Lulet mbeten trend dhe në vjeshtë: Modelet e fustaneve që do t’i dashuroni

Mos i humb

Si Të Përgatisni Bërxolla Perfekte Në Furrë – Hapat që Duhet të Ndiqni

Bërxolla është pjesë e rëndësishme e ushqimeve speciale që amvisat shqiptare gatuajnë për familjen në natën e ndërrimit të viteve.

Erdoğan: Turqia mund t’i shtojë masat kundër virusit nëse është e nevojshme

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se vendi i tij mund të marrë masa të mëtejme për të ndaluar përhapjen e...

Mbretëria e Bashkuar, rënien më të madhe ekonomike në 300 vitet e fundit

Ministria e Financave në Mbretërinë e Bashkuar paralajmëron rënien më të madhe ekonomike në vend në 300 vitet e fundit, pasi Produkti...

Vaksina ndaj COVID-19/ Manastirliu: Po punojmë me KE dhe disa shtete të BE, për të qenë në një linjë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur për vaksinën ndaj COVID-19 dhe oër përpjekjet që po bën qeveria për ta siguruar.

Sezoni i vjeshtës dhe dimrit imponon një prani masive të veshjeve shumëngjyrëshe. Dhe, padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin, dhe nuk na mërziten kurrë. Megjithëse, veshjet me printe të luleve i lidhim shumë me verën, në fakt shumë modele më të bukura janë trend i momentit.

Pavarësisht motit të ftohtë dhe netëve të errëta që kemi përpara, ka akoma vend për lule në garderobën e vjeshtës. Për më tepër, mund t’i kombinoni me atlete dhe çizme për një efekt më të plotë. Këto janë disa nga fustanet me printe lulesh më të pëlqyera për sezonin vjeshtë-dimër.

lule xhinse koka
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kosova regjistron 10 të vdekur dhe 521 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 10 viktima nga koronavirusi...

Zvicra shtrëngon masat deri më 23 dhjetor, për t`i zbutur ato në Krishtlindje

Ministri i Shëndetësisë, Alain Berset planifikon të shtrëngojë masat e koronavirurit deri në Krishtlindje. Por vetë festa  familjare do të mundësohet të...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Publikohet ekstrakti i tretë i listave, ja si mund ta verifikojë emrin gjithsecili

Ministria e Brendshme publikon sipas përcaktimeve ligjore, ekstraktin e tretë të listave zgjedhore për zgjedhjet për Kuvendin e Shqipërisë, të datës 25...

Fluksi i infektimeve/ Hapet COVID 4, shtrohen pacientët e parë! Manastirliu: Po përgatitemi për skenarët e tjerë

Rastet ditore të infektimeve me Covid, vijojnë të jenë të larta në vendin tonë. Për shkak të kësaj situate, mbrëmjen e sotme...

Bota shënon Ditën e AIDS-it, në kohën e pandemisë së koronavirusit

Dita Ndërkombëtare e AIDS-it është duke u shënuar më 1 dhjetor, në kohën kur një pandemi krejt tjetër ka përfshirë botën.