Meta i vendosur: Opozita do të luftojë për lirinë e votës dhe të pronës

Mos i humb

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thekson se opozita do të luftojë për lirinë e qytetarëve shqiptarë.

Në një reagim në ‘Facebook’, Meta pohon se do të vazhdojë beteja për votën e lirë e deri te liria e pronave.

MESAZHI I METËS
Ne optimizmin s’kemi për ta humbur ndonjëherë sepse jemi këtu pikërisht sepse besojmë tek disa vlera dhe luftojmë për to.

Dhe mbi të gjitha luftojmë për lirinë e qytetarëve shqiptarë, që është më e cënuar se asnjëherë tjetër, që nga liria për të zgjedhur e për të votuar që e panë të tërë e deri te liria e pronave që e shohim prapë këto ditë pas zgjedhjeve.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit