”Qëndrojmë së bashku”, kryeministri i Izraelit shpërndan statusin e Ballës: Sot takohemi të gjithë tek Forumi Ballkanik kundër Anti-Semitizmit

Mos i humb

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu ka shpërndarë statusin e kryetarit të grupit parlamentar socialist në Shqipëri, Taulant Balla lidhur me Forumin Ballkanik Kundër Antisemitizmit.

Balla shkruan se sot të gjithë së bashku do të takohen tek Forumi i organizuar nga Kuvendi i Shqipërisë që është një ngjarje e madhe historike për rajonin e Ballkanit.

Po ashtu ai siguron se Shqipëria është shumë krenare që po e pret këtë ngjarje historike si dhe qëndron së bashku me partnerët dhe aleatët.

STATUSI NGA TAULANT BALLA
Sot takohemi të gjithë së bashku në http://balkans.combatantisemitism.org # Ngjarje e Madhe Historike për Rajonin tonë të Ballkanit! Ne qëndrojmë së bashku me partnerët dhe aleatët tanë # USA🇺🇸
@SecPompeo

# EU🇪🇺
@DavidSassoli
# Izraeli🇮🇱
@netanyahu
@CombatASemitism
Shqipëria shumë krenare🇦🇱 po pret këtë Ngjarje #GreatHistoric

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit