”Qëndrojmë së bashku”, kryeministri i Izraelit shpërndan statusin e Ballës: Sot takohemi të gjithë tek Forumi Ballkanik kundër Anti-Semitizmit

Mos i humb

Zbulohet “shtëpia e barit” në Selanik, arrestohen dy të rinjtë nga Shqipëria

Policia e Selanikut ka arrestuar dy të rinj shqiptarë gjatë ditës së sotme pasi u zbulua se kishin përshtatur një apartament për...

Hoti kërkon mbikëqyrje rigoroze të zbatimit të masave anti-Covid-19

Pas analizës së hollësishme me të gjitha institucionet kompetente për menaxhimin e situatës me pandeminë Covid-19, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah...

Rindërtimi/ PD: Bashkia e Tiranës ndërton 2.4 milionë euro godinë të re për Tatimet me paratë e njerëzve që kanë mbetur pa shtëpi

PD ka denoncuar sot përmes anëtarit të Këshillit Kombëtar, Akil Kraja një tjetër skandal sipas saj që po ndodh me fondin e...

Nga vjedhje me pasojë vdekjen tek trafiku i drogës, kush janë 3 ‘shënjestrat’ e OFL në Durrës e Vlorë

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur në Durrës dhe Vlorë, ndërsa iu ka kërkuar 3 subjekteve që të deklarojnë pasurinë brenda 48...

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu ka shpërndarë statusin e kryetarit të grupit parlamentar socialist në Shqipëri, Taulant Balla lidhur me Forumin Ballkanik Kundër Antisemitizmit.

Balla shkruan se sot të gjithë së bashku do të takohen tek Forumi i organizuar nga Kuvendi i Shqipërisë që është një ngjarje e madhe historike për rajonin e Ballkanit.

Po ashtu ai siguron se Shqipëria është shumë krenare që po e pret këtë ngjarje historike si dhe qëndron së bashku me partnerët dhe aleatët.

STATUSI NGA TAULANT BALLA
Sot takohemi të gjithë së bashku në http://balkans.combatantisemitism.org # Ngjarje e Madhe Historike për Rajonin tonë të Ballkanit! Ne qëndrojmë së bashku me partnerët dhe aleatët tanë # USA🇺🇸
@SecPompeo

# EU🇪🇺
@DavidSassoli
# Izraeli🇮🇱
@netanyahu
@CombatASemitism
Shqipëria shumë krenare🇦🇱 po pret këtë Ngjarje #GreatHistoric

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Mbi 65 milionë të prekur nga COVID-19 në mbarë botën

Numri i të prekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka shkuar në mbi 65 milionë transmeton Anadolu Agency (AA).

Gjykata e Korçës shpall moskompetencë për çështjen e Zani Caushit, avokati: Do e çojmë në Strasburg

Avokati i Zani Caushit ka zbuluar se tashmë që Gjykata shpalli moskompetencë çështja do të shkojë në Gjykatën e Strasburgut.

Kek Bakllava me Shurup Mjalti dhe Arra – Shije Mahnitëse

Përgatitja e bakllavasë është një proçes shumë i dashur dhe i komplikuar njëkohësisht në përgatitje për çdo amvisë. Shija...

Lufta ndaj COVID-19, Gjermania zgjat kufizimet, Austria dhe Spanja planifikojnë t’i lehtësojnë ato

Në përpjekje për të mbajtur nën kontroll valën e re të infeksioneve me Covid-19, Gjermania vendosi që masat kufizuese të vijojnë të...

COVID-19/ Zinxhiri ndërkombëtar i furnizimit me vaksina, pre e spiunazhit kibernetik

Zinxhiri ndërkombëtar i furnizimit me vaksina është shënjestruar nga spiunazhi kibernetik, bën të ditur korporata ndërkombëtare e pajisjeve të biznesit IBM.  Kompania...