- Advertisement -spot_img

TAG

Gjermania

Erdogan dhe Merkel bisedojnë në telefon për Libinë

Presidenti Recep Tayyip Erdogan dhe Kancelarja gjermane, Angela Merkel, zhvilluan të shtunën në mbrëmje një bisedë telefonike. Siç bën të ditur Drejtoria e Komunikimeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img