Shugurimi ipeshkvnor i Imzot Arjan Dodaj bën bashkë politikën në katedralen “Shën Pali”

Mos i humb

Zëvendësimi i gjyqtares Ginsburg/ Zbulohet emri, ja kandidatja e Trump për në Gjykatën Supreme

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump raportohet se dëshiron të dominojë gjyqtaren konservatore, Amy Coney Barrett në Gjykatën Supreme, vetëm disa...

Si të pastrojmë këpucët e bardha, 8 mënyra të thjeshta me produkte shtëpiake

Këpucët e bardha janë pjesë e garderobë së të gjithëve pothuajse. Fatkeqësisht, meqenëse ato bëhen...

“Po jetoj si mos më keq”, banorja në Tiranë prej 1 viti në shtëpinë e dëmtuar nga tërmeti: Erdhi dimri, s’kam ku rri me...

Shumë familje në Njësinë numër 4 në Tiranë, të dëmtuar që në tërmetin e 21 shtatorit, janë lënë në harresë nga shteti....

Kohë koronavirusi, kjo është situata në Afrikë

Në kontinentin e Afrikës është rritur në 1.452.768 numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19). Sipas faqes së...

Shugurimi i peshkvnor i Imzot Arjan Dodaj ka mbledhur bashkë figurat kryesore të politikës shqiptare.

Në katedralen katolike “Shen Pali” po zhvillohet një meshë e shenjtë, ku të pranishëm janë presidenti Ilir Meta, lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zëvendëskryeministri Erjon Braçe si dhe ministra të kabinetit qeveritar Rama, si dhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri

Kujtojmë se kryeministri Edi Rama nuk është i pranishëm, pasi ndodhet për një vizitë zyrtare në Greqi. Po ashtu në ceremoni morën pjesë edhe përfaqësues të të gjitha komuniteteve fetare.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Si të pastrojmë këpucët e bardha, 8 mënyra të thjeshta me produkte shtëpiake

Këpucët e bardha janë pjesë e garderobë së të gjithëve pothuajse. Fatkeqësisht, meqenëse ato bëhen...

“EBA i ka bërë kërkesë zyrtare SHBA-së për avionët luftarakë F-35”

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) të cilat pak kohë më parë nënshkruan marrëveshjen e "normalizimit" me Izraelin, thuhet se i kanë bërë...

COVID-19, rritje rekord e infeksioneve të reja në Europën Qendrore

Sllovakia ka thyer rekordin e saj për rritjen ditore në numrin e rasteve të COVID-19 për të katërtën ditë radhazi, duke raportuar...

Katari refuzon presidencën e radhës në Ligën Arabe

Katari ka refuzuar të marrë presidencën e radhës në Ligën Arabe nga e cila u tërhoq Palestina. Sipas rregullores...

Virusi i ri ‘Alien’ mund të vjedhë kredencialet nga 226 aplikacione duke përfshirë Facebook, Gmail, Snapchat

Një ekip i studiuesve të sigurisë IT nga ThreatFabric kanë zbuluar një lloj të ri malware Android që vjen me një gamë...