Basha: Dita e madhe që na bashkon në mirënjohje për veprën e dëshmorëve të Kombit

Mos i humb

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar ditën e Pavarësisë në një postim në llogarinë e tij në Twitter.

Basha thotë se 28 Nëntori është dita e madhe që bashkon shqiptarët “në mirënjohje të thellë për veprën e heronjve dhe dëshmorëve të Kombit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit