“Kam vrarë 2 mijë vetë”, çfarë u tha hetuesve 62 vjeçari që masakroi nënën

Mos i humb

Kam vrarë 2 mijë vetë s’më besoi njeri! Vrava nënën time dhe më besuan”, kështu është shprehur para hetuesve 62 vjeçari Arsen Dani.

Ky i fundit një ditë më parë masakroi me thikë nënë e tij 88 vjeçare Gjylie Dani, brenda apartamentit ku jetonin në lagjen “Besëlidhja” në Lezhë.

Siç u raportua dhe të Hënën, autori ka probleme të theksuara të shëndetit mendor, ndërsa po mbahet në dhomat e paraburgimit të komisariatit të Lezhës.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit