Korreshi: Ju po vidhni buxhetin e shtetit

Mos i humb

Deputeti i PD-së, Saimir Korreshi mes ironisë deklaroi se të gjithë ligjvënësit kanë të drejtë që të marrin fjalën.

Ai tha se mazhoranca po vjedh buxhetin e shtetit dhe opozita nuk po thotë gjë.
“Ne nga fusha nuk kemi?

Apo vetëm ata nga mali. Ju po vidhni gjithë buxhetin e shtetit, ne nuk po themi gjë.

Ne vetëm fjalën duam, na lini të vjedhim dhe ne nga fjalët.”, tha Korreshi.

Felaj: Po bëni si gjynahqar. Po kështu është kur je në opozitë. Kemi qenë dhe ne, por kështu e ka demokracia.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit