Kurban Bajrami 2020

Mos i humb

Lombardia rikthen orët policore, nga 22 Tetori deri në 13 Nëntor

Rajoni në veri të Italisë, Lombardia do të vendosë orë policore, në përpjekje për të frenuar përhapjen e mëtejme të Covid-19.

Lazanja Me Mish Pule – Receta Perfekte Për Një Drekë Plot Shije

Kjo është një recetë pak larg asaj tradicionale të lazanjës së famshme. Receta e mëposhtme e këshilluar nga AgroWeb.org përmban mishin e...

Gjendet i vdekur 34-vjeçari në Dajt, ishte vetvarur në një pemë tek Teleferiku

Një 34-vjeçar u gjet i vetvarur në Dajt. Policia informon se O.Gj, ishte varur në një pemë rreth orës 13:00 tek Teleferiku...

“Nëse ka zgjedhje të dielën i fiton PS”, Basha komenton deklaratën e Ramës: Është në panik dhe i kapur në flagrancë! Edi Rama ka...

Kryedemokrati Lulzim Basha në bashkëbisedimin me gazetarët, komentoi deklaratën e kryeministrit Rama se nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin të dielën, ato i...
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Rikthehet “Përbindëshi i Detit Kaspik”

Në brigjet perëndimore të Detit Kaspik shfaqet një relikt që ngjan me një përbindësh gjigant uji. Është e vështirë të imagjinosh që...

Mitsotakis: Jemi të gatshëm t’i drejtohemi Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë pë kufijtë detarë

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis pas një takimi me presidentin qipriot Nicos Anastasiades dhe atë egjiptian Fatah al Sisi në Nikozia, kryeministri grek...

Frikë nga mbyllja? Rriten shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektantët në Gjermani

Rriten sërish shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektuesit në Gjermani. Kështu ka deklaruar zyra e Statistikave, teksa shteti me ekonominë më të...

Policia Rrugore me Lamborghini Huracàn: Padova-Romë në tre orë!

Policët Rrugorë në Sant’Agata Bolognese kanë transportuar një veshkë nga Padova në Rome për 3 orë, gjatësi e cila zakonisht përshkohet për 5...

I frikshëm apo i mahnitshëm? Pamjet e hotelit më të veçantë

Nëse po kërkoni një vend pranë detit, dhe larg njerëzve, atëherë ky hotel në Suedi është i duhuri për ju.