Tragjike në Librazhd/ Një person ndërron jetë duke punuar në një banesë, e zë pompa e betonit

Mos i humb

SHBA aprovon për herë të parë një ilaç për trajtimin e COVID-19

Administrata Amerikane e Ushqimit dhe Barnave (FDA) njoftoi se për herë të parë ka aprovuar një ilaç antiviral për t'u përdorur në...

Kolesteroli i Lartë Tek Gratë – Si Ta Kuptoni Dhe Kujdesi Që Duhet Të Tregoni

Ekspertët thonë se akumulimi i kolesterolit në organizëm ndryshon tek burrat dhe gratë. Në rastin e gruas, niveli i...

Meta i uron 100-vjetorin veteranit të LANÇ: Rrallë ke mundësi të takosh një shembull kaq frymëzues. Nuk pata kënaqësi më të madhe se të…

Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka uruar 100-vjetorin e lindjes veteranit të Luftës Antifashiste Nacionalçlirimtare Hamit Balla teksa tregon se ka...

Meta: Portugalia mbështetje në rrugëtimin tonë drejt anëtarësimit në BE

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Ambasadorin e ri të Portugalisë në Shqipëri, Sh.T.Z. Pedro Nuno Bartolo, me rastin...

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, në fshatin Dorëz të Librazhdit, ku ka humbur jetën një person.

Policia njofton se shtetasi K. K., duke punuar në banesën e shtetasit H. H., e ka zënë pompa e betonit dhe si pasojë është plagosur rëndë e më pas ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.

Njoftimi i policisë:

Librazhd/ Informacion paraprak

Rreth orës 12:00, në fshatin Dorëz, Librazhd, shtetasi K. K ,duke punuar në banesën e shtetasit H. H, e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndëruar jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

COVID-19/ Dy kompani farmaceutike rifillojnë testimin e vaksinës

Dy kompani prodhuese barnash njoftuan të premten rifillimin e testimit në Shtetet e Bashkuara të vaksinave të tyre për COVID-19.

“Kemi 3-4 muaj sfidë”, ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja. Ja si do të devijohet trafiku

Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë do të ndalohet. Shkak janë bërë punimet për ndërtimin e Unazës së Madhe tek...

Çaji Që Nuk Duhet Ta Ndani në Ditët e Ftohta

Trëndafili i Egër çmohet për vlerat e tij kurative për shëndetin e gjithë organizmit. Stina e vjeshtës dhe ajo...

Mbyllet një tjetër fazë për përzgjedhjen e kandidatëve të BKH-së, ambasada e SHBA: Procesi i vështirë, për të gjetur më të mirët e Shqipërisë

Mbyllet një tjetër fazë për përzgjedhjen e kandidatëve për Byronë Kombëtare të Hetimit. Mësohet se dje përfundoi procesi i testit për aftësitë...

Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar

Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar. Akar: (Për sistemin e mbrojtjes ajrore e raketore...