Dyshonte se ishte prekur me Covid-19, burri tenton vetëvrasjen, pret damarët në banesën e tij në Tiranë

Mos i humb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Tiranë.

 Një 57-vjeçar ka tentuar të vrasë veten, në banesën e tij, pasi dyshonte ishte prekur me koronavirus.

Mësohet se shtetasi R. Sh. ka tentuar të vrasë veten, duke prerë damarët, por fatmirësisht ka shpëtuar dhe aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

I pyetur nga policia, ai ka deklaruar se veprimin e ka kryer në momente depresive, pasi dyshonte se ishte infektuar me Covid-19.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit