- Advertisement -spot_img

TAG

Prizren

Albin Kurti dhe kandidatët për deputet vizitojnë kompleksin e Lidhjes së Prizrenit

Kryetari i Lëvizjes Vetvendosje Albin Kurti dhe kandidatët për deputet në listën e VV-së nga Prizreni kanë vizituar sot kompleksin e Lidhjes së Prizrenit. "Sot,...

(Video) Momentet emocionale të kandidatit për deputet Dr. Beni Kizolli në Prizren

Kandidati për deputet me nr.32 në listën e VV Beni Kizolli gjatë fjalimit të tij përpara mbështetësve të Prizrenit është emocionuar ndërsa ka treguar...

Beni Kizolli: Manifestimi në Prizren dëshmi e ndryshimit të 6 tetorit në Kosovës

Nga Prizreni fillon ndryshimi i cili do të vendoset edhe në 6 tetor. Lëvizja Vetvendosje mbylli fushatën elektorale në Prizren. Në një pjesmarrje të...

Kandidati Beni Kizolli viziton fabrikën e prodhimit të kabllove elektrike “Proton Cable” në Prizren

Vizitë në fabrikën e prodhimit të kabllove elektrike “Proton Cable” në Prizren Dita për prodhuesit vendor që ta kenë mbrojtjen dhe kujdesin e shtetit tashmë...

Atmosferë dhe entuziazëm në Prizren, kandidatët e VV marrin mbështetje të gjerë qytetare

Nën një atmosferë elektrizuese banorët e prizrenit kanë dhënë mbështetjen e tyre për Lëvizjen Vetvendosje dhe kandidatët e saj. Partia lëvizja për Drejtësi pjesë...

Beni Kizolli nga Kurilla: Do të ndryshojmë shtetin që na ka vjedhur

Kurilla, ndryshimin e bërë në Prizren, me 6 tetor do ta bartë edhe në nivel të #Kosovës. Përpjekja jonë nuk është për pushtet, sot forcat i...

Latest news

- Advertisement -spot_img