(Video) Momentet emocionale të kandidatit për deputet Dr. Beni Kizolli në Prizren

Mos i humb

Kandidati për deputet me nr.32 në listën e VV Beni Kizolli gjatë fjalimit të tij përpara mbështetësve të Prizrenit është emocionuar ndërsa ka treguar edhe arsyen që e forcon çdo ditë.

“Nëse dikush prej jush ka marr në dorë për të mbjell një fidan dhe në atë moment e vëren se është duke u bërë kiameti, le ta mbjellë fidanin para se të bëhet kiameti. Në vendin tone nuk ka ardhur Kiameti, por edhe në qoftë se vjen kiameti ne nuk do të dorëzohemi, do të mbjellim një Fidan! “

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit