Fatmir Gjoçi: Vijojnë radhët e gjata para ambasadës shqiptare

Mos i humb

Kryeministri çek kërkon dorëheqjen e ministrit të Shëndetësisë

Kryeministri çek, Andrej Babis, tha se do ta shkarkojë ministrin e Shëndetësisë, Roman Prymula, nëse ai nuk jep dorëheqje për mbajtjen e...

Leja e re e qarkullimit, dokumentacioni thjeshtohet vitin e ardhshëm

Duke nisur nga viti 2021, të gjithë drejtuesit e mjeteve do të mund të pajisen me një leje të re qarkullimi, e...

Të shtëna me armë në Vlorë, shpëton 27-vjeçari! Bën kallëzim në polici

Vlorë- Një 27 vjeçar, banues në Vlorë ka bërë një kallëzim se në lagjen Partizani, Vlorë, një person ende i pa identifikuar,...

“Virusi ka pësuar mutacion, është më i rrezikshëm”, Manastirliu publikon videomesazhin e Prof. Kapisyzi: Mbajtja e maskës sakrificë e të gjithëve

Prof. Perlat Kapisyzi thotë se virusi Sars-Cov2 ka pësuar mutacion gjenetik duke e berë me aftësi më ngjitëse dhe duke rritur ngarkesën...

Kryetari i degës së PD në Athinë, Fatmir Gjoçi përmes një postimi në Facebook thotë se vijojnë radhët të gjata të emigranteve para ambasadës shqiptare në Athinë.

STATUSI I PLOTE
Vazhdon situata më e vështirë dhe më e tensionuar në Ambasadën Shqiptare në Athinë.

Njerëzit po kalojnë një tmerr të vërtetë.

Radhe të gjata në këto kohë të vështira pandemie.

Kërkohet rrugë zgjidhje e menjëhershëme!

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Zanafilla e Shumë Sëmundjeve Nis Nga Stomaku – Çfarë Duhet Të Bëni

Mbi 2000 vjet më parë, Hipokrati, i njohur si Ati i Mjekësisë, paralajmëroi se stomaku përbën zanafillën e të gjitha sëmundjeve.

Superkompjuteri LUMI do të jetë një nga më të fuqishmit në BE

Superkompjuteri LUMI do të ketë një performancë kulmore teorike prej mbi 550 petaflops. HPE ka njoftuar se i është...

Biden premton vaksinim falas kundër COVID-19

Kandidati demokrat që garon për president të SHBA-së, Joe Biden premtoi se vaksina e koronavirusit të ri (COVID-19) do të bëhet falas...

Rritet në 22 numri i viktimave nga shembja e kishës në Gana

Është rritur në 22 numri i personave që humbën jetën si pasojë e shembjes së një kishe në rajonin lindor të Ganës.

Rusi, arrin në afro 1.5 milionë numri i rasteve me COVID-19

Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në Rusi ka arritur në 1.497.167 ndërsa bilanci i viktimave në 25.821.