- Advertisement -spot_img

TAG

Sylejman Çerkezi

Kush është Sylejman Çerkezi që garon në listën e VV me nr 31

Sylejman Çerkezi, u lind më 1 Gusht 1968, në Obiliq. Ka përfunduar studimet në Universitetin e Prishtinës, në Fakultetin Filologjik, dega e Orientalistikës....

Beni Kizolli: Manifestimi në Prizren dëshmi e ndryshimit të 6 tetorit në Kosovës

Nga Prizreni fillon ndryshimi i cili do të vendoset edhe në 6 tetor. Lëvizja Vetvendosje mbylli fushatën elektorale në Prizren. Në një pjesmarrje të...

Sylejman Çerkezi nga Kastrioti: U bashkuam për një Kosovë më të mirë për ne dhe fëmijët tanë

Salla e Kulturës “Qmail Haziri” në Kastriot ishte e tejmbushur me qytetarë të cilët mbështetën masivisht takimi e Lëvizjes Vetvendosje si dëshmi e qartë...

Atmosferë dhe entuziazëm në Prizren, kandidatët e VV marrin mbështetje të gjerë qytetare

Nën një atmosferë elektrizuese banorët e prizrenit kanë dhënë mbështetjen e tyre për Lëvizjen Vetvendosje dhe kandidatët e saj. Partia lëvizja për Drejtësi pjesë...

Spoti elektoral nga Prishtina, Sylejman Çerkez: Të votojmë për të ndryshuar të ardhmen tonë

Përpos me fytyrën tonë, këto 20 vite të fundët abuzohet dhe luhet edhe me besimin tonë. #ErdhiDita e ndryshimit!

Gjakova mbështet ndryshimin, Sylejman Çerkezi dhe Beni Kizolli takojnë qytetarët

Lagje për lagje, derë për derë, mbështetja po na rritet çdo ditë e më shumë. ? Besimi i qytetarëve ndaj nesh fillimisht do të na nderoj...

Kandidatët Çerkezi dhe Kizolli marrin mbështetjen e Vitisë

Në takimin e mbajtur me banorë të Komunës së Vitisë kanë folur rreth problemeve dhe shqetësimeve të shoqërisë por edhe mënyrave të zgjidhjeve të...

Shoqata e Bjeshkatarëve “Haxhi Beda” mbështet kandidatët Çerkezi dhe Kizolli

Kandidatët në Lëvizjen e Vetvendosjes z.Sylejman Çerkezi me nr #31dhe Beniz Kizolli me nr #32 kanë vizituar shoqatën e Bjeshkatarëve “Haxhi Beda” në Prizëren nga ku...

Ja e veçanta e spotit të Sylejman Çerkezit nga Lidhja e Prizrenit!

“Fatkeqësisht vlerat kombëtare, kulturore, fetare, shpirtërore dhe politike këto 20 vite te fundit kanë ngelur vetëm si pjesë e museumeve ndërkohë që është detyrë...

Lëvizja për Drejtësi në listë zgjedhore me VV-në

Lëvizja për Drejtësi (LD) ka mbajtur konferencë për medie në lidhje me pjesëmarrjen në zgjedhjet e parakohshme. Kryetari i Lëvizjes për Drejtësi, Sylejman Çerkezi, ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img